O mnie

Cześć! Nazywam się Wojciech Rubin.

Uczę jak w dobie Internetu zadbać o właściwy wizerunek, zbudować silną niezależną, markę oraz zwiększyć rekrutację oraz sprzedaż w dla branży MLM.

Moim celem jest pomóc jak największej ilości Osób osiągnąć najlepsze wyniki, właśnie w tej dziedzinie, działając online!

Wiem od moich Klientek i Klientów, że moje działania są bardzo skuteczne, co mnie niezmiernie cieszy.

Zanim doszedłem w obecne miejsce, na swojej drodze poniosłem jednak wiele porażek, do których się przyznaję.

Zastanawiałem się dlaczego mimo ciężkiej pracy nie mam efektów, o których marzę.

W końcu zrozumiałem NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZ. Totalnie nie posiadałem praktycznej wiedzy na temat zarabiania on-line. Tutaj nastał przełom.

Postanowiłem zainwestować we własną głowę i znaczną część zarobionych pieniędzy przeznaczałem na poszerzanie swoich kompetencji związanych ze skutecznym prowadzenie biznesu online.

Uczyłem się od podstaw. Precyzując, nauczyłem się:

✅Jak dbać o właściwy wizerunek w Internecie,

✅Jak tworzyć skuteczne strategie pod swoje działania biznesowe, 

✅Jak skutecznie docierać do odpowiednich osób, które interesują się tym co mam im do zaoferowania,

✅Jak tanio i bardzo skutecznie się promować ma Social Mediach,

✅W jaki sposób usprawniać rekrutację i sprzedaż prowadząc swoje działania online w branży MLM,

✅Jak wyróżniać się na tle konkurencji,

✅Jak automatyzować pewne procesy, aby nie tracić niepotrzebnie mnóstwo cennego czasu.

Wyciągnąłem po drodze wiele słusznych wniosków. Dlatego teraz jestem w stanie pomagać innym: jak skutecznie budować swoje rentowne i zautomatyzowane biznesy MLM online. 

Moje doświadczenie w branży online trwa prawie 10lat, lecz profesjonalnie i w 100% tylko taką formą działania zajmuję się od początku 2018roku.

Ludzie dołączający do branży MLM, próbujący swoich sił on-line bardzo często nie posiadają praktycznej i technicznej wiedzy na ten temat, przez co ich wyniki niestety nie są zadowalające. Miałem kiedyś dokładnie to samo, także świetnie rozumiem ich problemy i potrzeby. Dlatego tutaj wychodzę z pomocą. Jeśli chcesz, żeby Twój biznes MLM rozwijał się w świetnym tempie to jesteś w idealnym miejscu.

Chcesz dostać więcej informacji o ewentualnej pomocy i współpracy? 

Napisz tutaj o swojej sytuacji, a ja w ciągu maksymalnie 24h odpowiem w jaki sposób będę w stanie Tobie pomóc!✅

Opinie na temat współpracy ze mną.

Szczerze polecam współpracę z Wojciechem. Jest Osobą uczciwą, która posiada obszerną wiedzę na temat finansów i potrafi ją świetnie przekazać w sposób bardzo przystępny i co najważniejsze praktyczny. Jest też doskonałym przykładem, że można połączyć konkretne działania biznesowe z odpowiednim poczuciem humoru.

Zuzanna Mryka
Manager
Współpraca z Wojtkiem to czysta przyjemność. Po pierwsze oparta w pełni na szczerej relacji, którą można odczuć od samego początku. Pełny profesjonalizm, dużo wartościowej wiedzy oraz co najważniejsze elastyczność w dostosowaniu się do nieprzewidzianych sytuacji. Świetne, praktyczne rozwiązania w biznesowych wyzwaniach, nie tylko sucha teoria, ale umiejętność zastosowania jej w odpowiedniej chwili. Wojtek jako prawdziwy przedsiębiorca skupia się na rozwiązywaniu problemów, a nie na wymówkach. Oprócz tego normalne podejście do innych, brak krytyki, a w zamian konstruktywny feedback, który powoduje jeszcze większą efektywność we współpracy.
Daniel Opacki
Przedsiębiorca

Bardzo uczciwy i sumienny partner w biznesie. Wymagający, ale i dający z siebie 200%. Nigdy się na Nim nie zawiodłam. Zawsze dotrzymuje umówionych terminów i nie przestaje się rozwijać. Poszukujący wciąż innowacji, lepszych rozwiązań. Każdemu życzę takiej współpracy.

Dorota Dąbrowska
Partnerka Biznesowa
Współpraca z Wojciechem stoi na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Jeśli miałbym oceniać w skali od 1 do 10 to śmiało daję 10. Jest to człowiek uczciwy, słowny i kompetentny, posiadający bardzo wartościową wiedzę oraz co najważniejsze wie jak ją przełożyć na praktykę i efekty, a nie jak większość "sprzedaje" tylko piękne, kolorowe obietnice bez pokrycia. Nie ma tutaj nic na siłę, wszystko zawsze realizowane właściwym tempem, które jest dostosowane do możliwości. Panuje również bardzo dobra atmosfera współpracy. Jeśli tylko potrzebujesz pomocy Wojciech jest zawsze do dyspozycji. Polecam współpracę z Wojciechem z czystym sumieniem.
Tomasz Gut
Przedsiębiorca

Wojciech to solidny partner w biznesie. Jest profesjonalistą w każdym calu.
Bardzo konkretny, zaangażowany we współpracę a jednocześnie wyrozumiały.
A przede wszystkim jest człowiekiem na którego można liczyć.

Marcin Kowalkowski
Manager
Wojtek to bardzo uczciwy i kompetentny Człowiek. Pierwszy raz spotkałam Kogoś tak bardzo pomocnego i uczciwego jeśli chodzi o zarabianie w Internecie. Przekazał mi same konkrety i działające wskazówki, które otwierają oczy na cały rynek zarabiania. Polecam z czystym sumieniem usługi Wojtka 👌 Oby każdy był tak skuteczny i uczciwie pomocny.
Joanna Wieczorek
Podopieczna

Co otrzymujesz przy współpracy z Wojtkiem?
Przede wszystkim skuteczność metod, których naucza.
Tu nie ma zbędnego "kołczingu", tylko otrzymujesz konkretną drogę, którą musisz przejść.
Nie jest ona łatwa, ale jak Wojtkowi zaufasz i zaczniesz działać tak jak Ci nakreślił - odniesiesz sukces. Jakikolwiek by nie był.
Jak jeszcze się zastanawiasz to... nie zwlekaj! Nie marnuj czasu na samodzielną naukę, bo prędzej czy później zrozumiesz, że najważniejsza inwestycja jaką możesz zrobić to współpraca z Wojtkiem.

Mateusz Chodacz
Przedsiębiorca-Copywriter

Szczerość i bardzo wartościowa wiedza oraz wskazówki praktyczne. Mnóstwo rzeczy wreszcie zrozumiałem dzięki Panu Wojciechowi i zacząłem po ich zastosowaniu więcej zarabiać. Mam Pan dar do tłumaczenia. Dziękuję bardzo! Polecam 👍

Błażej Radczyk
Freelancer

Miałem i mam okazję współpracować z Wojciechem w wielu sytuacjach i mogę z czystym sumieniem polecić go jako człowieka, a co więcej jako człowieka szczerego i uczciwego z ogromną wiedzą i serdecznością wobec drugiej osoby. Świetnie rozumie problemy ludzi i naprawdę jest w stanie pomóc. Dzięki Wojciechu za owocną współpracę.

Wojciech Domań
Przedsiębiorca-Grafik

Witam wszystkich bardzo serdecznie:)
Miałam przyjemność zakupić od Wojtka kurs, odnośnie pracy w MLM. Wiedzy od groma, wszystko wytłumaczone bardzo przejrzyście, nawet laik nie będzie miał problemu ze zrozumieniem i wykonaniem poleceń.
Bardzo mi miło, że w ramach zakupu kursu otrzymałam drugi w prezencie jak również e-book 
Nie bójcie się zaufać i porozmawiać z Wojtkiem, jest to człowiek przemiły i zawsze chętny do pomocy.
Każdemu kto nie może się zdecydować polecam bardzo serdecznie WSZYSTKO 

Sara Gogłoza
Menedżerka MLM

Pokecam współpracę z Wojtkiem.
Wojtek jest szczerą i godnym zaufania osobą. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Współpracując z Wojtkiem zaczęłam wychodzić ze swoich stref komfortu. Pomaga mi dodatkowo jego wiara we mnie i motywacja. Wojtek ma wspaniałe podejście do człowieka, widać że kocha to co robi 😍😍 Boje od niego ciepło i chęć pomocy oraz stawia nasz sukces na pierwszym miejscu. Jeżeli zastanawiasz się, czy podjąć współpracę z Wojtkiem i mu zaufać to nie zastanawiaj się długo. Ja zaufałam i nie żałuję 😍
Wojtek, a Tobie dziękuję, że pojawiłeś się na mojej drodze i wierzysz we mnie, chyba nawet bardziej niż ja sama 🙈😍😍😍

Monika Szulc
Menedżerka MLM

Polecam usługi oferowane przez Wojtka. Co najważniejsze to bardzo serdeczny i pozytywny człowiek, a co za tym idzie bardzo pomocny. Umie w łatwy i przystępny sposób przekazać informacje. Jego wskazówki działają i są skuteczne. Współpracując z Nim czujesz, że po drugiej stronie jest człowiek, któremu zależy na tym, abyś odniósł/odniosła sukces  Z czystym sumieniem polecam. Wojtku dziękuję 

Paulina Śniegowska
Trenerka Fitness MLM

Korzystałam z kursu
prowadzonego przez Wojtka, który był prowadzony indywidualnie w sposób profesjonalny.
Wojtek, to osoba z konkretnym przekazem wiedzy , jakiej potrzebowałam.
Polecam każdemu, kto szuka pomocy w prowadzeniu Fb.🙂

Justyna Klepaczek
Menedżerka MLM

Zanim trafiłam na materiały Wojtka przekopałam się przez masy branżowego chłamu - wszystko o wszystkim i o niczym, szkoda słów. Aż w końcu trafiłam na stronę Wojtka. Ten kurs to rzeczowy komplet informacji, bez zbędnego wodolejstwa. Pigułka wszystkich niezbędników potrzebnych by dobrze wystartować, wytłumaczonych zrozumiałym językiem. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na współprace z Wojtkiem, razem z moim mężem obserwując po moich efektach widzimy, że był to strzał w dziesiątkę. Wiedza i Osoba warta inwestycji.
Gorąco polecam!
Justyna 🙂

Justyna Tomaszewicz
Konsultantka MLM

Wartość, wartość i jeszcze raz wartość... i to w najczystszej postaci - kryształowo czystej. Jasne zasady, proste reguły, skuteczne metody, konkretne działania - tym charakteryzuje się współpraca z Wojtkiem. Polecam gorąco

Agnieszka Wyczesany
Dietetyk