O mnie

Cześć! Nazywam się Wojciech Rubin.

Uczę jak w dobie Internetu zadbać o właściwy wizerunek, zbudować silną niezależną, markę oraz zwiększyć rekrutację oraz sprzedaż w dla branży MLM.

Moim celem jest pomóc jak największej ilości Osób osiągnąć najlepsze wyniki, właśnie w tej dziedzinie, działając online!

Wiem od moich Klientek i Klientów, że moje działania są bardzo skuteczne, co mnie niezmiernie cieszy.

Zanim doszedłem w obecne miejsce, na swojej drodze poniosłem jednak wiele porażek, do których się przyznaję.

Zastanawiałem się dlaczego mimo ciężkiej pracy nie mam efektów, o których marzę.

W końcu zrozumiałem NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZ. Totalnie nie posiadałem praktycznej wiedzy na temat zarabiania on-line. Tutaj nastał przełom.

Postanowiłem zainwestować we własną głowę i znaczną część zarobionych pieniędzy przeznaczałem na poszerzanie swoich kompetencji związanych ze skutecznym prowadzenie biznesu online.

Uczyłem się od podstaw. Precyzując, nauczyłem się:

✅Jak dbać o właściwy wizerunek w Internecie,

✅Jak tworzyć skuteczne strategie pod swoje działania biznesowe, 

✅Jak skutecznie docierać do odpowiednich osób, które interesują się tym co mam im do zaoferowania,

✅Jak tanio i bardzo skutecznie się promować ma Social Mediach,

✅W jaki sposób usprawniać rekrutację i sprzedaż prowadząc swoje działania online w branży MLM,

✅Jak wyróżniać się na tle konkurencji,

✅Jak automatyzować pewne procesy, aby nie tracić niepotrzebnie mnóstwo cennego czasu.

Wyciągnąłem po drodze wiele słusznych wniosków. Dlatego teraz jestem w stanie pomagać innym: jak skutecznie budować swoje rentowne i zautomatyzowane biznesy MLM online. 

Moje doświadczenie w branży online trwa prawie 10lat, lecz profesjonalnie i w 100% tylko taką formą działania zajmuję się od początku 2018roku.

Ludzie dołączający do branży MLM, próbujący swoich sił on-line bardzo często nie posiadają praktycznej i technicznej wiedzy na ten temat, przez co ich wyniki niestety nie są zadowalające. Miałem kiedyś dokładnie to samo, także świetnie rozumiem ich problemy i potrzeby. Dlatego tutaj wychodzę z pomocą. Jeśli chcesz, żeby Twój biznes MLM rozwijał się w świetnym tempie to jesteś w idealnym miejscu.

Chcesz dostać więcej informacji o ewentualnej pomocy i współpracy? 

Napisz tutaj o swojej sytuacji, a ja w ciągu maksymalnie 24h odpowiem w jaki sposób będę w stanie Tobie pomóc!✅

Opinie na temat współpracy ze mną.

Co otrzymujesz przy współpracy z Wojtkiem?
Przede wszystkim skuteczność metod, których naucza.
Tu nie ma zbędnego "kołczingu", tylko otrzymujesz konkretną drogę, którą musisz przejść.
Nie jest ona łatwa, ale jak Wojtkowi zaufasz i zaczniesz działać tak jak Ci nakreślił - odniesiesz sukces. Jakikolwiek by nie był.
Jak jeszcze się zastanawiasz to... nie zwlekaj! Nie marnuj czasu na samodzielną naukę, bo prędzej czy później zrozumiesz, że najważniejsza inwestycja jaką możesz zrobić to współpraca z Wojtkiem.

Mateusz Chodacz
Przedsiębiorca-

Miałem i mam okazję współpracować z Wojciechem w wielu sytuacjach i mogę z czystym sumieniem polecić go jako człowieka, a co więcej jako człowieka szczerego i uczciwego z ogromną wiedzą i serdecznością wobec drugiej osoby. Świetnie rozumie problemy ludzi i naprawdę jest w stanie pomóc. Dzięki Wojciechu za owocną współpracę.

Wojciech Domań
Przedsiębiorca-Grafik

Witam wszystkich bardzo serdecznie:)
Miałam przyjemność zakupić od Wojtka kurs, odnośnie pracy w MLM. Wiedzy od groma, wszystko wytłumaczone bardzo przejrzyście, nawet laik nie będzie miał problemu ze zrozumieniem i wykonaniem poleceń.
Bardzo mi miło, że w ramach zakupu kursu otrzymałam drugi w prezencie jak również e-book 
Nie bójcie się zaufać i porozmawiać z Wojtkiem, jest to człowiek przemiły i zawsze chętny do pomocy.
Każdemu kto nie może się zdecydować polecam bardzo serdecznie WSZYSTKO 

Sara Gogłoza
Menedżerka MLM

Pokecam współpracę z Wojtkiem.
Wojtek jest szczerą i godnym zaufania osobą. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Współpracując z Wojtkiem zaczęłam wychodzić ze swoich stref komfortu. Pomaga mi dodatkowo jego wiara we mnie i motywacja. Wojtek ma wspaniałe podejście do człowieka, widać że kocha to co robi 😍😍 Boje od niego ciepło i chęć pomocy oraz stawia nasz sukces na pierwszym miejscu. Jeżeli zastanawiasz się, czy podjąć współpracę z Wojtkiem i mu zaufać to nie zastanawiaj się długo. Ja zaufałam i nie żałuję 😍
Wojtek, a Tobie dziękuję, że pojawiłeś się na mojej drodze i wierzysz we mnie, chyba nawet bardziej niż ja sama 🙈😍😍😍

Monika Szulc
Menedżerka MLM

Polecam usługi oferowane przez Wojtka. Co najważniejsze to bardzo serdeczny i pozytywny człowiek, a co za tym idzie bardzo pomocny. Umie w łatwy i przystępny sposób przekazać informacje. Jego wskazówki działają i są skuteczne. Współpracując z Nim czujesz, że po drugiej stronie jest człowiek, któremu zależy na tym, abyś odniósł/odniosła sukces  Z czystym sumieniem polecam. Wojtku dziękuję 

Paulina Śniegowska
Trenerka Fitness MLM

Korzystałam z kursu
prowadzonego przez Wojtka, który był prowadzony indywidualnie w sposób profesjonalny.
Wojtek, to osoba z konkretnym przekazem wiedzy , jakiej potrzebowałam.
Polecam każdemu, kto szuka pomocy w prowadzeniu Fb.🙂

Justyna Klepaczek
Menedżerka MLM

Zanim trafiłam na materiały Wojtka przekopałam się przez masy branżowego chłamu - wszystko o wszystkim i o niczym, szkoda słów. Aż w końcu trafiłam na stronę Wojtka. Ten kurs to rzeczowy komplet informacji, bez zbędnego wodolejstwa. Pigułka wszystkich niezbędników potrzebnych by dobrze wystartować, wytłumaczonych zrozumiałym językiem. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na współprace z Wojtkiem, razem z moim mężem obserwując po moich efektach widzimy, że był to strzał w dziesiątkę. Wiedza i Osoba warta inwestycji.
Gorąco polecam!
Justyna 🙂

Justyna Tomaszewicz
Konsultantka MLM

Wartość, wartość i jeszcze raz wartość... i to w najczystszej postaci - kryształowo czystej. Jasne zasady, proste reguły, skuteczne metody, konkretne działania - tym charakteryzuje się współpraca z Wojtkiem. Polecam gorąco

Agnieszka Wyczesany
Dietetyk