5 prostych tipów jak stworzyć idealny profil prywatny na FB dla MLM

5 Prostych Tipów, dzięki którym stworzysz Idealny Profil na Facebooku i zaczniesz więcej sprzedawać i rekrutować

W obecnym czasie dostaję coraz więcej wiadomości typu: Mam świetne rozwiązanie biznesowe, które pozwoli Tobie zarabiać kilka tysięcy złotych miesięcznie, bądź tego typu: Zainwestuj w świetną platformę o nazwie X, która mnoży pieniądze jak hiszpańska mennica w serialu „Dom z Papieru. Masakra… 🙈

Wiesz co robię jako pierwsze dostając taką ofertę?

Wchodzę na Profil Prywatny danej Osoby! I tutaj najczęściej zaczyna się cała zabawa! 😀

Zdjęcie profilowe bez koszulki z wakacji na Mazurach, w zdjęciu w tle browarek z ziomeczkami, a w informacjach o mnie, „Szlachta nie pracuje”, lub „Jeb.. ć system”. Tylko robić biznes i inwestować z taka osobą prawda? 🙈

Tak na poważnie, jeśli traktujesz swój profil na Facebooku biznesowo i chcesz sprzedawać swoje produkty/usługi oraz rekrutować to Twój profil w żaden sposób nie może w tym PRZESZKADZAĆ

Każda osoba, która przegląda Twój profil buduje w swojej głowie zdanie na Twój temat. 🤯

Poniżej daje Ci same KONKRETY, jak we właściwy sposób prowadzić swój profil prywatny na Facebooku! 🔝

Tip 1 – Zdjęcie Profilowe 

Przede wszystkim to Ty musisz być na tym zdjęciu. Bez „zbędnych” dodatków. Ładny ubiór, szczery uśmiech, wysoka jakość, dobre oświetlenie oraz przyjazne tło. Zdjęcie powinno być od pasa w górę. Głowa na ¾ wysokości zdjęcia. Takie zdjęcie powinno być jak najbardziej autentyczne z Twoim obecnym wyglądem. Max. 2 lata wstecz.

Tip 2 – Zdjęcie w Tle

Tutaj zalecam dodanie zdjęcia Kogoś, lub czegoś czym naprawdę się interesujesz i jest dla Ciebie ważne. Może to być zdjęcie Twojej rodzinki, Twojego hobby itp. Ważne, żeby było dobrej jakości i raziło AUTENTYCZNOŚCIĄ! Żadnej pokazówy i bzdur.

Tip 3 – Biogram
101 znaków, które opisują to co robisz, czym się zajmujesz. Najważniejszą kwestią jest napisanie, w czym jesteś w stanie POMÓC, a nie wyznania, że „Praca w domu”.

Tip 4 – Informacje o mnie
Informacje, dzięki którym Twój odbiorca dowie się trochę więcej na Twój temat. Zamieść tutaj swoją obecną miejscowość, w której mieszkasz, odnośnik do swojego Fanpage (jeśli posiadasz), wykształcenie, kurs (jeśli masz jakiś ukończony). Rzeczy te oczywiście muszą zgadzać się z prawdą.

Krok 5 – Oś czasu i galeria zdjęć!

Usuń, bądź co najmniej ukryj „imprezowe” zdjęcia i inne tego typy, które mogą niszczyć Twój wizerunek i nie budują Twojej marki. Na osi czasu wyczyść wszystkie bzdurne posty, które nie wnoszą żadnej wartości do życia innych.

Zastosuj te 5 prostych tipów, a gwarantuję Ci, że Twój biznes i sprzedaż zaczną się rozwijać zdecydowanie lepiej! 🔥

Wskazówki się Tobie podobają? Oznacz w komentarzu Osoby, którym też mogą się przydać! 👍

Dziękuję, że tutaj jesteś 🙏– Wojtek